Sex Hikayeleri

7 ay önce - Admin Ekledi - 3231 Kez Okundu

Üvey Kardeşim Amıma koydu

Üvey Kardeşim Amıma koydu

Merhabalar ben dulum, ayrıldım eşimden ama seks arzusu başka bir şey. Ailemle yaşadığım ve çalışmadığım için her ne kadar bakire olmasam bile seks yapabilmem imkânsız, sürekli ensemdeler. Hatta eskisinden çok daha fazla. Yalnız bir çıkar yolum var, üvey kardeşim. 24 yaşındayım ve esmer, güzel bir kadınım.

Amım ateş gibi yanıyordu

Zaten her şey bu güzelliğim yüzümden başıma geliyor. Dışarı çıkma, evde kal derken ona bakma, bilmem ne. Dediğim gibi sürekli baskı altındayım ki eskiden daha beter. Dul olmak bu nedenle de zormuş. Gerçi 16 yaşında bir üvey kardeşim var ama… saçmalıyorum diye düşünürdüm .Genelde sabahları evde yalnız olurum ama hafta sonları uyandığım zaman üvey kardeşim olur.

Normalde şikâyet ederim ama bendeki bu seks arzusu baş göstermeye başladığından beri bu delikanlıya hoş davranıyorum.  geçen hafta cumartesi, uyandırma bahanesiyle yanına gittim, uzandım ve şakalaşıyorum derken o da aldı mesajı sanırım ama hâlâ utanıyor. Utana utana ellerini göğüslerime koydu, okşasana dedim tamam dedi. Üvey kardeşim beni sikerken söz dinliyordu, enteresan ama ben ne dersem sadece o şekilde hareket ediyor. Dudaklarımdan öpmek istedi, öpüştük derken sakso çektim. Siki yaşına göre iyiydi, bunu inkâr edemem. O da biraz amımı yaladı derken içime aldım. Sabah sabah yarak yemek ne kadar da güzelmiş, en çok boşandığıma bu nedenle üzülüyorum.

Kibar kibar kendimi siktirdim

Derken ben bacaklarımı iyice ayırdım, bacak omuza yaptık resmen ki içime şimşek gibi girip çıkmaya başladı, bana arada “abla canın acımıyor değil mi” diye soruyor garibim, yok acımıyor devam et diyorum yeniden pompalamaya başlıyor. Epey eğlenceliydi gerçekten de. Geldiğini hissettim, o an bendeki kasılmalar da bitti zaten. Üvey kardeşimle eskiden anlaşamazdık, o andan sonra anlaşmamız süper oldu. İşin ilgin.

Yanı seks hikayesi tadındaki bu olaydan sonra ben ya belli ederse diye korksam da hayır, asla belli etmedi ama kimsenin olmadığı yerlerde yanıma gelip, gözlerime bakarak benden bir çağrı bekledi. E o zamanlarda da ben onu üzmedim, gizliden birazcık ucundan yaladım, yalarım da…