Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 24328 Kez Okundu

Tarlada Yatırıp Sikti

Tarlada Yatırıp Sikti

selam sex hikaye okurları ben 42 yaşındayım, evliyim ve 2 çocuk annesiyim. Köy yerinde yaşıyoruz, durumlar zor (bilirsiniz). Özellikle de bu Korona olaylarından sonra. Eşim neredeyse hiç çalışamaz oldu, bense tarlalara gidiyorum. Çalışmaktan gocunmam hatta bana iyi geliyor. Burada üzüm bağları var, genelde en az 15 kadın gideriz ve yevmiye usulü çalışır, ekmeğimize bakarız.

Arkamda kocaman bir yarak hissettim

Tabii bu kalabalık grup her zaman yan yana değil. Bazen ayrı düşüyoruz. Bana Sedef’le birlikte üst bağlara gideceksiniz dediler, en tenha yer. Hayır diyecek halimiz yok, gittik. Oraya vardığımız zaman Sedef neden bilmem bir ara kayboldu. Ara ara sesini duyuyordum ama bir süre sonra yapayalnız kaldığımı fark ettim. Şef diyoruz, bağ sahibinin kalfası, gelmiş ve arkamda.

Döndüğüm zaman Arif abi buyur dedim ama ne abisi Zehra ne abisi diye geldi yanıma. Bir anda oluyordu her şey, sarıldı. Abi ne yapıyorsun demeye kalmadı sarmış, sarmalamış her yerimi. Bağıramam da zaten elleri ağzıma kapaklandı. Derken kurtulmak için kendimi ileri attım ama üzerimdeki eşofmanı tamamen o fırsat indirdi. Sadece külotum var, açılmasın o da ve amım görünmesin diye tüm gücümle savaşıyorum ama ne fark eder? Arif abi azmış, kudurmuş resmen. Amımı külotun üstünden yalıyor, her yerim ıslandı derken yandan parmağını soktu. Kuru kuru parmak girdiği zaman kendimi çok rahatsız hissettim. Bunu fark ettiği zaman tükürdü.

Kuru amımı tükürükleyip ıslattı

E tabi bende güç bitti, direnemez hale geldiğim zamanda külotumu sıyırdı ve sikti. O an çaresiz gibiydim, tek istediğim bu tecavüz porno hikayesi hemen bitsin de gideyim. Fermuarını çekti işi bitince, bana sakın kimseye söyleme, bir anda oldu, bir daha olmaz. Üstelik ben sana bunun karşılığını fazlasıyla veririm dedi, 400TL çıkarttı cebinden resmen üzerime attı ve gitti. O sıra Seher geldi, bendeki mutsuzluğu fark edince, aşağı inince belli etme sakın dedi. O an anladım, Seher’in neden birdenbire ortalıktan kaybolduğunu, bile bile çekmiş gitmiş, Arif abinin beni sikmesini istemiş, buna müsaade etmiş. Mecbur katlandım bu başıma gelenlere, ses etmedim.